زمان کنونی: 2024/05/15, 12:54 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/05/15, 12:54 AM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مصاحبه با شخصیت های محبوب

نویسنده پیام
!Web Prince
RIP

*

اعتبار: 2080.0
ارسال: #1
مصاحبه با شخصیت های محبوب
باورم نمیشه اینقدر زنده موندم که یه تاپیک دیگه بزنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه خوش به حال همه مون که می تونیم این تاپیک رو بخونیم و لذت ببریم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

تو این تاپیک با شخصیت های محبوبی که همه مون میشناسیم مصاحبه میشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
می تونین خودتونم مصاحبه بنویسین مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

تاپیک نظرات هم تا لحظاتی دیگه احداث خواهد شد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2020/04/22 09:47 AM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
!Web Prince
RIP

*

ارسال: #2
RE: مصاحبه با شخصیت های محبوب
 از طریق کاونده هام متوجه شدم که امروز لوک خوش شانس در منطقۀ شروود با رابین هود قراره دوئل دارن !
فرصتی بود که نمیشد از دستش داد ، به سرعت عازم منطقه شدیم و خوشبختانه سر وقت رسیدیم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
رابین هود تیر رو تویه کمانش گذاشته بود و آماده شلیک  بود که یه لحظه هفت تیر لوک خوش شانس توی غلافش شروع کرد به دود کردن و کمونه رابین پرت شد به سمت بالا و یه تیر شلیک کرد به درخته بالای سرش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
جان کوچولو هم که اون بالا مخفی شده بود افتاد رویه رابین و هر دو بی هوش شدن! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
منکه حرکت آهستۀ لوک رو از طریق سایه اش دنبال می کردم هم فکم افتاده بود! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بعد از رفع تعجب زدگی  به لوک گفتم
وب : هی لوک کارت عالی بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
لوک : ...
- : راسی چی شد که از اوهایو راه افتادی اومدی اینجا؟
- : تو از کجا فهمیدی که من از اوهایو اومدم اینجا ؟ اینو  فقط به کارآگاه گجت گفتم!
- : خب!
- : خب؟
- :مشخصه که!
- : منکه نمی فهمم
- : اشکال نداره، خواننده ها متوجه شدن  مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
- : مگه ما داریم خونده میشیم؟
- : آره ! اول می خواستم به صورت مولتی مدیا با هاتون مصاحبه کنم نشد ... الان مصاحبه داره به طور زنده خونده میشه! چه جوری خودتو رسوندی اینجا ؟
- : جالی رو زدم به آب از اقیانوس گذشتم ، اومدم اینجا! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
جالی : چه عجب ! بالاخره یاد من افتاد!
وب: از بوشوک چه خبر ؟ نیسش انگار!
لوک : فکر کنم با برین دوست شده تا حالا! همراه ما که نیومده! پنی هم قول داده که اگه بوشوک پیششون بمونه بهش آموزش میده تا بشه مثه برین مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
جالی : البته می خواس همرامون بیاد تو آخرین لحظه یه کم کمکش کردم که نتونه بیاد! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
لوک : نکنه انداخیش وسطه برمودا؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
جالی : نه ! بهش گفتم این گجتو می بینی؟ برو کمکش کن تا با آدم خوبا بازی کنه  مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
وب : طفلک آدم خوبا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه همیشه می خواستم بدونم که استادت کی بوده، لوک؟
- : من چابک سواری هستم که از خونه ام خیلی دورم! تو این مسافرت اونقدر تو صحرا از ترس به سنگ و صخره تیر اندازی کردم که شدم این تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gif بعضی وقتا هم از تنهایی حوصله م سر میرفت به در و دیوار شلیک می کردم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
- : یعنی با تمرین زیاد و پشتکار عالی، به اینجا رسیدی؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
- : مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
- : منو یاده سوبا میندازی! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
جالی : تو هم از فوتبالیستا خوشت میاد؟
وب: یه جورایی میشه گفت ... خب چه جوری بگم ...اِ... کشته و مردشم 😅
جالی : اینم شد کارتون؟ زمین فوتبالش قد یه سیاره هست! اونم  از سوباتون که همیشه ی خدا مجروجه و توی شش قدم توپو میزنه تو تیرک! فقط یه کاریکاتور متحرکه 🤨😒
وب: هی به سوبا توهین کردی ، نکردیا! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
لوک : اسبمو تهدید کردی ، نکردیا! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
وب: بگذریم ! (=زورمون نمی رسه ! 😅) دالتونا رو ول کردی اونجا؟
- : نه ! سپردمشون به کارآگاه گجت مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
- : شنیدم جو یه کم آی کیوش رفته بالا!
- : آره! آخرین بار داشت مجسمۀ آزادی رو به بانک له من برادرز می فروخت مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
- : خریدن ازش؟ تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/18.gif
- : آره ! مگه نشنیدی که ورشکست هم شدن؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
- : فکر می کردم سره قضیۀ بحران اقتصادی آمریکا ورشکست شدن! تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/12.gif
- : خب بحران اقتصادیه آمریکا از کجا شروع شد؟
- : از اونجاییکه ... از اونجاییکه ... بانکها پول کم آوردن؟ 🤔
- : درسته و بنظرت چرا بانکها پول کم آوردن؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
- : نتونستن طلباشونو پس بگیرن؟ 🤔
- : نه ! نچ ! نه نه ! غلطه ! تو به خودت میگی حسابدار؟ 😒
- : شما از کجا می دونین من حسابدارم؟ منکه فقط به ...
- : آوریل گفتی! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه بانکها ورشکست شدن چون وقتی پوله دالتونا رو دادن دیگه نتونستن بدهی مشتریاشونو بدن، از اون ور چیزایی رو که دالتونا بهشون فروفته بودن ارزشی نداشت، بحران اقتصادی آمریکا شروع شد!
- : شما هم  خوب از اقتصاد سررشته داری ها! 😯
- : این که چیزی نیست ... لیموشو بدم هلوشو بدم چیشو بدم؟... عه چیزه ... سواله دیگه ای نداری؟ 😅
- : چرا ! چرا دشمناتو نمی کشی که یه بار برا همیشه از دستشون راحت بشی؟
- : تو باید با عینک اقتصادی به قضیه نگا کنی ... فرض کن همۀ دشمنامو به هلاکت رسوندم ، اونوقت چی کار کنم ... دو روزه فراموش میشم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه دیگه کسی بهم محل نمیذاره  مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه  می دونی که زندگی خرج داره! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
رابین هود : فکر نکن به همین سادگی از دستم خلاص شدی ، میرم که نوه ام رو بفرستم سراغت تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gif
لوک : نوه ت کیه؟
- : آبانه! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
- : اِ ... همونی که تو پارک انیمه رو هست رو میگی!؟ اصلا ببینم پارک انیمه رو میشناسی؟ 😯😯😯
لوک : آره  همونه! هر روز بهش سر میزنم! اولین باری که می خواستم برم پارک رو هیچ وقت یادم نمیره! می خواستم سوار جالی بشم همراش بیام به سایت  مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
جالی: بعد دید هیچکدوممون نمی تونم وارد مونیتور بشیم  مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
- : و از اون موقع بود که نحوۀ صحیح وارد سایت شدنو یاد گرفتی؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
- : آره!
وب: لوک حس نمی کنی بایه از آبانه بترسی؟ تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gif
در همین موقع متوجه شدم لوک مثل همیشه قبل از اینکه کسی متوجه رفتنش بشه، تو افق محو شده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2020/04/22 10:11 AM
!Web Prince
RIP

*

ارسال: #3
RE: مصاحبه با شخصیت های محبوب
داشتم همینجوری تو خیابون برا خودم می رفتم که یهو سطل آشغاله تو پیاده رو منفجر شد و یه بابایی با سر و وضعی که مشخص بود یه چیزی الان وسط دو تا چشمش منفجر شده از توش بیرون اومد، یه پوست موز روی سرش بود، یه ته سیگار هم توی گوشش و یه پوست خیار هم تا نصفه از توی جیبش آویزون بود زیرلب داشت می گفت: خدا لعنتت کنه گجت! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کاغذای مأموریت های محرمانۀ گجت معمولاً 20-10 ثانیه بعد منفجر میشن، پس با گجت هم همین حدودا فاصله داشتم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
حدسم درس بود، تویه خیابون فرعی ای که جلوم بود کارگاه گجت داشت با پنی بحث می کرد:
-: نمیشه این دفعه بیایی! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
-: خونه حوصله ام سر میره! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
-: همین که گفتم! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
-: عمو جون مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من رفتم جلو: سلام، کارآگاه ... باورم نمیشه چه مأموریت مخفیه خفنی این دفعه بهت خورده! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
: اِ ... تو از کجا فهمیدی کلاو داره توی آزمایشگاه های مخفیش یه مادۀ شیمیایی می سازه که می تونه باهاش ساختمونا رو سوراخ کنه؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
پنی: شما همین الان بهش گفتین که عمو جون مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من: برین کجاست پنی؟ 🤔
پنی: داره تجهیزات مخصوه این مأموریتو آماده می کنه 😉
گجت: خالی نبند پنی! من همیشه تجیهزاتم همرامه 😏
من: یعنی هنوز نفهمیده؟ 🤨
پنی: بهش نگی بهتره! 🧐
گجت: خوب دیگه من برممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من: ببخشید کارآگاه! من کارآموز دورۀ دکترای کارآگاهی هستم 😅 میشه همراتون بیام ببینم شما چه جوری حال کلاو رو میگیرین؟ 😍
گجت: ترمه چندمی؟ 🤨
من: با اجازۀ بزرگترا ترم آخر 😅
گجت: بپر بالا ... تو رو نگفتم پنی! 😒 با ... اِ اسمت چی بود؟ 🤔
من: کوچیک شما ...
گجت: خب کوچیکه شما زود بپر بالا که خیلی دیر شد ... خداحافظ پنی ... پنی؟ پنی؟ ... پنی رو ندیدی؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
راسش دیده بودم، وسط حرف زدن ما صندوق عقب مخفی شده بود ولی خب دلم براش سوخت  😅  از اونور نمیشد که به گجت اعتماد کرد که! مأموریت اونم مخفی اونم وقتی طرفت کلاو باشه خطرناکه! 😁
من: نه! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
گجت: خب بریم که دیر شد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من: میشه تو راه چن تا سوال از تون بپرسم؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
گجت: آره ... به شرطی که مربوط به کارمون باشه ها 🤨
من: این درسته که شما بارها و بارها مأموران کلاو رو پیچوندین؟ 🧐
-: آره! من اعتقاد دارم که از اون مأمورا نادون تر تو دنیا پیدا نمیشه 😂🤣
-: غیه ممکنه، آخه اونا حداقل یکی دو بار شما رو گول زدن 🤨
-: نه خیر! من گول نخوردم، فقط وانمود کردم دارم گول می خورم، تکنیکهای کارآگاهی پیشرفتۀ 3 رو که بهتون درس دادن؟ 🧐
-: آره! شما با کی اون درس رو گذروندین؟ 🤔
-: من این درسو با 8 تا استاد گرفتم، 7 تاشون با وجودی که آخر ترم می گفتن ما دیگه چیزی نداریم بهت یاد بدیم، بازم آخر ترم بهم نمره ندادن 🙄😒 اون آخری هم معلوم نبود سر کلاس چی داره میگه! ولی یه حال اساسی بهم داد و آخر ترم بهم گفت شما پیشکسوتهمایید  و بهم 20 داد 😎
-: راسی شما چه مدرکی دارین؟ 🤔
-: من سه سال پیش از دانشگاه هاوایی مدرک فوق پرفسورای کارآگاهی گرایش مبارزه با سازمان کلاو رو گرفتم 😎 ✌
-: مدارک دانشگاه هاوایی که همش جعلی بودن 😯
-: نچ! اونا ازم کلی پولم گرفتن که مدرک واقعی بهم بدن 🤗
-: اتفاقاً اونا بخاطر پولی بودن مدرکشون بود که مدارکشون جعلی اعلام شد 🙄 راسی اینی که کنار خیابون بود مأمور سازمان کلاو نبود؟ 🤨
-: خیر! اون برینه که خودشو شکل مأمور سازمان کلاو کرده، هر وقت مأموریت دارم خودشو شکل مامور کلاو می کنه تا برم دنبالش، اینجوری می خواد باهام بازی کنه! 🙄 ولی این بار دنبالش نمیرم که مأموریتم زودتر تموم بشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
-: بالایه اون مغازه هم نوشته: آزمایشگاه مخفی سازمان کلاو ... نمی خوایید بررسی کنین؟ 😨
-: ماشینه کلاو هم پشت سرمونه و داره تعقیبمون می کنه، ولی فکر کردی من بیکارم که وقتمو برا بررسی این مسایل جزیی حروم کنم؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
-: حالا چرا داریم میریم طرف اون درخته؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
-: چون آزمایشگاه مخفی کلاو در واقع اونجاستمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
-: نمیشه یـ... مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
[size=150:bgjpoxbp]قیژژژژژژژژ... شترق
خوردیم به درخته! 😱 البته اتفاقی برامون نیفتاد ولی ماشین گجت داغون شد، پنی و برین هم پرت شدن بیرون و سریع رفتن دنبال کارشون مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
[size=150:bgjpoxbp]-: چرا زدین به درخت کارآگاه؟ 😱😨
[size=150:bgjpoxbp]-: الان آزمایشگاه مخفی کلاو از بین رفت! 💂‍♂️ هییییییی اینم یه مأمور کلاو! صبر کن ببینم!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه[size=150:bgjpoxbp] من تورو به نام قانون دستگیر می کنم! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه[size=150:bgjpoxbp] برو برو اسکیت گجت!
برعکس همیشه اسکیت های گجت درست کار کردن ولی گجت که منتظر یه چیز دیگه بود تالاپی خورد زمین! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
[size=150:bgjpoxbp]گجت: انگار دستگاهام دوباره خراب شدن، قبلاً هر وقت می گفتم برو برو اسکیت گجت، آژیرم فعال میشد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
[size=150:bgjpoxbp]-: حالا بریم دنبالش، زود باشین کارآگاه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
[size=150:bgjpoxbp]-: اِ ... خب میدونی  ... من بلد نیستم اسکیت سواری کنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
[size=150:bgjpoxbp]-: خوب اسکیتتونو برگردونین! 😒
-: اونم بلد نیستم ... بذار اینو امتحان کنم ... برگرد برگرد جاروی گجت! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
[size=150:bgjpoxbp]یه دست از توی کلاه گجت بیرون اومد و دندوناشو مسواک کرد، ولی خلاصه با هر زحمتی بود کفش اسکیهاشو برگردوندیممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
[size=150:bgjpoxbp]من: میشه چن تا سوال در مورد پنی ازتون بپزسم؟ دوست دارین تو آینده مثل خودتون کارآگاه بشه؟ 🤔
-: دوس دارم نویسنده بشه و ماجراهای منو برا بچه های سراسر جهان بنویسه! 😍
-: چه جوری توی کیفش اون همه وسایل میذاره؟ 🤔
-: راسش اول برا جا دادن اون همه وسایل یه کیف بزرگ بهش دادیم که دو برابر هیکلش بود و نمی تونست حملش کنه! 🤣 برا همین با استفاده از جلوه های ویژه کیفشو کوچیک و سبک کردیم 🤠
-: اون با کتابش هم به اینترنت متصل میشه؟ 🤔
-: نه! با ساعتش میره تو اینترنت! اسم سایت  پارک انیمه رو شنیدی؟ همش اونجاس مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
[size=150:bgjpoxbp]-: چرا همۀ ماجراهای شما توی شهر متروسیتی رخ میده؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
[size=150:bgjpoxbp]-: کارگردانمون اینجوری خواسته! ها... اینم اون مأموره کلاو! وایسا! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
[size=150:bgjpoxbp]خب ادامش دیگه لازم نیس  چون مشخصه! پنی آزمایشگاه کلاو رو بهم ریخت و برین رو فرستاد تا گجت رو بیاره اونجا و رییس رو خبر کرد ... مثه همیشه! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2020/06/17 11:05 PM
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی شخصیت های داستان گمشده *Cloud* 2 842 2017/09/14 12:58 AM
آخرین ارسال: 5xrlnadoo
  یه خاطره خیالی مشترک با شخصیت انیمه ای مورد علاقتون shizuko yagami 3 1,175 2016/06/08 01:45 AM
آخرین ارسال: shizuko yagami
  یه نامه به شخصیت انیمه ای موردعلاقه اتون Manaka 37 9,102 2016/06/07 04:32 PM
آخرین ارسال: Evil
  شخصیت های داستان that night minerva 14 6,115 2014/08/30 06:00 PM
آخرین ارسال: Princess Fire

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان